777 554 392 lucie.majerova@re-max.cz

Ebook 7 chyb při prodeji bytu v Praze

Stáhněte si e-book zdarma:

7 nejčastějších chyb, kterých se můžete dopustit při prodeji bytu v Praze

Při prodeji bytu se můžete dopustit mnoha chyb. Některé mají za následek nižší prodejní cenu, jiné zbytečně zdlouhavý prodej a nebo taky právní vady a chyby.

Připravil jsem pro vás e-book, který vám chyby při prodeji bytu představí a zároveň ukáže, jak to udělat správně. Když se vyvarujete všech chyb, které v e-booku popisuji, čeká vás perfektní výsledek v podobě lukrativního a hladkého prodeje.

Kromě e-booku se můžete těšit také na nové články z realitního trhu, které jeden krát týdně píši na svůj blog. Ze zasílání se můžete kdykoli odhlásit. Vaše osobní údaje budu zpracovávat v souladu se zásadami zpracování osobních údajů.

0
Nezbytných rad při prodeji
bytu v Praze
0
Stránek informací, o kterých
jste netušili
0
Stránek informací, o kterých
jste netušili

Co v e-booku najdete? Podívejte se na ukázkové stránky:

E-book napsal - David Majer

David je realitní specialista z realitní kanceláře RE/MAX Alfa. Napsal tento e-book, kde se dělí o své KNOW-HOW, aby se prodávající na pražském realitním trhu sami neztratili. Lidé, kteří se rozhodnout prodávat byt bez makléře a férové realitní kanceláře v zádech, v e-booku získají rady, jakým chybám se při prodeji vyhnout, aby prodej bytu dopadl úspěšně.

Co se v e-booku dozvíte a v čem vám pomůže?

Jak správně určit prodejní cenu bytu

Ze všech chyb, které můžete udělat při prodeji bytu v Praze, je tato ta největší. Vždy vás totiž připraví o peníze. Pokud cenu za váš byt stanovíte příliš nízko, prodáte jej rychle, ale budete si to asi vyčítat ještě hodně dlouho a vaše rodina a přátelé vám to také rádi vždy štiplavě připomenou.

Jak nepodcenit prezentaci bytu

Každý inzerovaný byt by měl mít kvalitní fotografie a popis, který se zakládá na pravdě a skutečnosti. Ne každá inzerce, kterou můžete vidět na realitních serverech, to však splňuje a ne každý prodávající si to uvědomuje. Takto podceněné nemovitosti jsou odsouzeny předem k neúspěchu a malému zájmu kupujících.

Jak správně byt inzerovat

Když máte inzerát připravený, nepodcenili jste popis bytu a investovali do profesionálních fotografií, je třeba zajistit, aby byl byt vidět a to hlavně na internetu. To je to místo, kde kupující hledají byt ke koupi nejčastěji.

Proč se vyhnout prodeji s více realitkami

Zjistěte, čeho se kupující bojí, když byt prodává více realitních kanceláří. Proč lidé nechtějí tyto byty kupovat a jsou vůči takovým inzercím nedůvěřiví a opatrní. Pokud zvolíte cestu inzerce přes více realitních kanceláří, vždy prodáte levněji, než byste na začátku chtěli, i když jste měli správně stanovenou cenu.

Jak na prohlídku a první dojem

První dojem se utváří během několika sekund. Nepodceňte tak prezentaci svého bytu při prohlídce se zájemcem o jeho koupi. Pokud si byt prodáváte sami bez realitního makléře a prohlídku bytu tak vedete vy, mám pro vás několik základních tipů, co dělat a nedělat při prohlídce:

Jak na právní servis

Pokud byt prodáváte sami na vlastní pěst, bez férové realitní kanceláře, která má vlastní právníky, kteří by vám připravili veškerou smluvní dokumentaci, můžu vám doporučit jediné. Na sepsání smluv si najměte právníka.

Proč je chyba prodávat byt sám

Na začátku váš plán byt prodat své pomoci může vypadat lákavě, když ale vše spočítáte, můžete zjistit, že jste v červených číslech.

Bonus: Návod na cenové mapy

Návod, jak krok za krokem zjistit tržní cenu dle cenových map, které pracují se skutečnými transakčními cenami z katastru nemovitostí.

Stáhnout e-book zdarma

Napište svůj email a pošlu vám e-book zdarma ve formátu PDF. Pohodlně si ho přečtete v počítači, tabletu i v chytrém telefonu.

Kromě e-booku se můžete těšit také na nové články z realitního trhu, které jeden krát týdně píši na svůj blog. Ze zasílání se můžete kdykoli odhlásit. Vaše osobní údaje budu zpracovávat v souladu se zásadami zpracování osobních údajů.

Reference

Co o e-booku říkají jeho čtenáři?

Jelikož jsem nikdy před tím byt neprodávala, e-book mě upozornil na věci, kde bych mohla udělat při prodeji chybu. Jsem ráda, že jsem se dozvěděla o home stagingu, který jsme nakonec při prodeji bytu použili.
Lucie Veselá
Po přečtení ebooku jsme se raději rozhodli pro prodej bytu s realitkou. Díky ebooku jsme věděli, jak si vybrat tu správnou. Některé věci jsme již věděli, ale bylo dobré si je připomenout. Jde vidět, že jste profesionál.
Dagmar Dvořáková
Troufli jsme si s manželkou na prodej bytu sami bez realitního makléře a díky radám z e-booku se nám to podařilo. Prodej nás stál hodně času, nakonec se to ale podařilo a teď už bydlíme v novém. Děkuji za vaši konzultaci k prodeji.
Ondra Filip
Vážený pane Majere, e-book, který jsem měla možnost si přečíst, pro mne byl maximálně užitečný. Naprosto skvělý návod na to, jak ošetřit věci, které jsou spojené s prodejem nemovitosti. Tři rady pro mne nebyly neznámé, ale nemyslela bych na ně při prodeji a jedna rada naprosto nová zkušenost.
Petra Kiššová
Děkuji Vám za Váš ebook. Musím říct, že několik měsíců prodeje bytu mě natolik zničilo, že jsem se radši rozhodla, že byt stáhnu z prodeje. V podstatě jsem udělala asi všechny chyby jaké jsem mohla. Nicméně bylo velmi zajímavé a poučné si o tom přečíst.
Lucie Nováková
Děkuji za přehledně zpracované téma prodeje a nabídky bytů. Mohu vřele doporučit všem, kteří se neorientují v tomto tématu a diví se, proč jejich byt nikdo nechce koupit.
Jolanta Kožuszniková