777 554 392 lucie.majerova@re-max.cz

Lucie Majerová - realitní specialistka

lucie.majerova@re-max.cz

777554392

lucie.majerova@re-max.cz

777554392

Jmenuji se Lucie Majerová a jsem realitní specialistka, která se kompletně postará o prodej vaší nemovitosti – od úvodního určení správné prodejní ceny až po předání klíčů novému majiteli.

Vím, co a proč udělat, aby vše proběhlo přesně podle vašich očekávání a požadavků. I když se třeba vyskytnou komplikace (které nejsou v realitní džungli nic neobvyklého). Díky bohatým zkušenostem navrhnu ideální řešení pro překonání jakýchkoliv překážek.
 
Využívám moderní nástroje a osvědčené postupy a mám k ruce tým dalších zkušených profíků. Proto pokaždé dosáhnu nejlepšího možného výsledku.

Co z toho vyplývá? Že se mnou prodáte rychle, bezpečně a výhodně. A především bez stresu či starostí. Celým procesem vás provedu s klidem a jistotou a vy si ze spolupráce odnesete příjemný pocit, že prodej vašeho bytu byl „naprostá brnkačka“.

K realitám mě přivedl můj manžel David Majer, který patří mezi nejuznávanější makléře české sítě RE/MAX.
Jeho úžasné nadšení pro realitní řemeslo bylo natolik „nakažlivé“, že tomu doma nešlo uniknout. Začala jsem se zajímat o jeho obchodní případy a následně pomáhat s jejich realizací.Časem jsem přešla na samostatnou profesní dráhu a vypracovala se na pozici vyhledávané realitní expertky, která si zakládá na férovém jednání a špičkových službách.

Jsem společenská a empatická, a to mi v chladném světě obchodování s nemovitostmi mnohdy dává náskok před jinými specialisty. Protože kombinace hlubokých odborných znalostí se smyslem pro lidskost budování vztahů je zde zaručeným receptem na vynikající výsledky.

Mí klienti si chválí pochopení a úsilí, se kterým k prodeji přistupuji. Jednám tak, abych při dodržování jasných realitních pravidel nastavila a udržela přátelskou atmosféru, která otevře i jinak pevně zavřené dveře. Proto pro vás dokážu vyjednat vždy ty nejvýhodnější podmínky.

V neposlední řadě využívám jako makléřka zkušenosti, které jsem nasbírala při práci s nejnáročnější mezinárodní klientelou. 18 let jsem totiž žila v Londýně a pracovala ve středně velkých finančních společnostech.
V exkluzivním členském klubu Home House a agenturách FM Models, Profile Models a Janet Thurston Fashion Agency jsem se naučila tomu nejdůležitějšímu – že vy jste alfa a omega.
Proto se můžete spolehnout, že vše naplánuji a zařídím tak, abyste byli bez výhrad spokojení.

Lucie Majerová realitní makléř REMAX Alfa