777 554 392 lucie.majerova@re-max.cz

Odhad ceny bytu zdarma

Když prodáváte nemovitosti, nejdůležitější roli hraje cena. Klíčem k úspěchu je cenu správné nastavit v samém začátku prodeje. Neměla by být přehnaně vysoká, ani zbytečně nízká. Ke správnému určení ceny vám pomůže odhad bytu zdarma, který vyřídíte z pohodlí domova online.

Odhad nemovitosti pro dědické řízení

Vyřizování dědictví je poměrně náročný proces, pokud dědictví zahrnuje nemovitost. Notář od vás bude vyžadovat odhadní cenu nemovitosti. Tyto nezbytné kroky vám pomohu usnadnit. Objednejte si odě mě odhad nemovitosti pro dědické řízení doslova na pár kliků.

Chci prodat byt

Prodej bytu je jako skládačka, ve které nesmí chybět žádný dílek, aby vše klapalo tak, jak má. Nepatrné detaily „jdou ruku v ruce“ s důležitými kroky, a když na něco zapomenete, zaděláte si na zbytečné problémy. Ozvěte se mi, ráda prodej vašeho bytu s vámi nezávazně zkonzultuji. 

Prodej bytu aukcí

Rychle a za co nejvíce – tak to jsou ve zkratce dvě největší přání lidí, kteří se rozhodli prodat svou nemovitost. Pokud po tak příjemném výsledku toužíte i vy, mám pro vás dobrou zprávu. Extra výhodný způsob prodeje je aukce. Pokud chcete, aby prodej vašeho bytu byl souboj nabídek zájemců o koupi, spojte se mnou a jednoduše zjistěte, zda je váš byt pro prodej aukcí vhodný.